Yeni nesil aspiratörler hem cebinizi hem de mutfağınızı renklendirecek

Yeni nesil aspiratörler hem cebinizi hem de mutfağınızı renklendirecek

HİBSAN Havalandırma Sanayi ve Ticaret Ltd. şirketinin sahibi Hikmet Tunceli, “İnsanlar aspiratör alırken kaç watt enerji harcıyor, emiş gücü ne değin, yeteri kadar gürültüsüz mi diye sormuyorlar, kapalı kutu olarak alıyorlar. Ne satan bilinçli ne de bölge birey. Bu yüzdendir ki ülke fazla artı enerji kaybına uğruyor. Kim ne meslek yaparsa yapsın ancak ülkesini de düşünerek içten bir biçimde yapsın. Biz şayet farklı yönde ülkeye çok yardımsever olamıyoruz ama sağladığımız bu enerji tasarrufunun çok faydası olacağını düşünüyorum” şeklinde konuştu.

“YÜZDE 30 DAHA YERINDE FİYATLA YÜZDE 50 DAHA ARTI ENERJİ TASARRUFU”
Aspiratör devrinde yeni bir döneme girildiğini bildiren Tunceli, “Bizim ürünümüz bu bütün özelliklerine rağmen öteki tanıdık markaların tümünden yüzde 30 daha yerinde fiyatta ve onlara kıyasla enerji tasarrufu yüzde 50 daha artı. İddia ediyorum dünyayla bu konuda yarışabiliriz. Aspiratörler için yapmış olduğumuz bütün şansın dönmesi için de patentleri aldık. Yani artık yeni tür aspiratörler patentli bir şekilde firmamıza ait. Tayin tasarruf devri, bu yeni ürünümüzün en büyük özelliği enerji tasarrufu. Olağan aspiratörler 200-250 watt harcarken bu mahsul 110-120 watt harcıyor. Bu sayede tamamiyle yüzde 50 enerji tasarrufu sağlamış oluyor. Bu da yılda 70 TL daha eksik elektrik faturası aramak. Üstelik bayağı aspiratörlerden yüzde 10 daha pozitif emiş gücüne sahip. Yeni aspiratörlerimizde kullanmış olduğumuz davlumbaz motorlarını yatay şekilde yerleştirdiğimiz için sağladığı performans çok daha üstteki düzey olurken emiş gücü de fazlasıyla arttı. Bir De enerji tasarrufu da yapmaya başladı. Bu özelliklerle birlikte müşterilerimizin cebinden ayrıca daha eksik para çıkmış olacak keza de daha iyi performans alacaklar. Normalde fiyatın artma oranına kadar performans gücü değerlendirilirken bizim ürettiğimiz aspiratörlerde şart bütün tersine dönüyor. Yani her şey alıcı memnuniyetini en üstteki seviyeye dışında tutmak için kaliteli malzemeyi daha ucuza yaptık ” dedi.

“YENİ ASPİRATÖRLERLE TARZINIZI, MUTFAĞINIZA YANSITIN”
Tunceli, son olarak aspiratörlerde yaptıkları diğer tasarım değişiklikleri için de “Bu aspiratörlerin bir diğer özelliği ise bugüne dek çekmeli aspiratörlerin tümü beyaz olarak yapılmışken bu yeni aspiratörler farklı alanlara yönlendirilmiş renk ve desenlere sahip. Bu sayede birey, mutfağının tarzına yerinde olanı seçip kullanabiliyor. Aspiratörlere mobilya desenleri de yaptık. Bu Nedenle mutfakta farklı bir tutam değil de mutfağın bir bütünüymüş gibi olarak duracak. Aspiratörler artık mecburiyet halinden çıkıp bir müsamaha meselesi olayına dönüşecek” diyerek sözlerini tamamladı.

Son Haberler

spot_imgspot_img
136,8k Takipçiler
Takip Et

Sonraki Haberler

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

spot_imgspot_img