Şimdi de yönetmen şoku

Şimdi de yönetmen şoku

‘Leyla ile Mecnun’ dizisinin başrol oyuncuları aralarında yaşanan zorlama, dizinin fanlarını şoke etmişti. Dizideki ‘Leyla’ karakterini canlandıran Ezgi Asaroğlu, rol arkadaşı Ushan Çakır kadar dövülmüştü. Arkasında Adana’da Altın Koza Festivali için Adana’da bulunan yönetmen Onur Ünlü Ushan Çakır’ın işine son vermiş, dayak olayında başrolü oynayan isimlerden Beste Bereket’in yanı sıra Ezgi Asaroğlu da diziden ayrılmak zorunda kalmıştı.

Bu can sıkıcı gelişmeyi gölgede bırakacak haber ise önceki gün geldi. Altın Koza Film Festivali’de ‘Celal Tan ve Ailesinini Aşırı Hazin Öyküsü’ ile en iyi film ödülünü alan yönetmen Övünç Meşhur, kanser teşhisiyle hastaneye kaldırıldı.

Leyla ve Mecnun’ dizisinin devlete ait sitesinde Ünlü’nün sütun kanseri olduğu ve geçen hafta cumartesi günü hemen ameliyata alındığı açıklamasına yer verdi.

Dizinin üretim şirketi Eflatun Yapım, tedavi görebilen Ünlü’nün yerine yönetmen Yüksel Aksu ile anlaştı. Fakat ‘Leyla’ rolü için görüşmeler devam ediyor. Zeynep Çamcı, Pelin Doğru ve Melek Boz birincil adaylardı. Son olarak bu isimlere Ceren Moray, Gözde Türkpençe ve Duygu Yetiş isimleri de eklendi.

Son Haberler

spot_imgspot_img
136,8k Takipçiler
Takip Et

Sonraki Haberler

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

spot_imgspot_img